Ota meihin yhteyttä

Tommi Patanen

CEO, Executive Consultant

+358 40 0801094

tommi.patanen@loikka.com

Samuli Rantala

Director, Executive Consultant

+358 40 5407511

samuli.rantala@loikka.com

Aki Sopanen

Director, Executive Consultant

+358 40 5870679

aki.sopanen@loikka.com

Maija Tillander

Finance and Administration, Promote Support

+358 41 5365403

maija.tillander@loikka.com

Marika Guillou

Account Manager, Senior Consultant

+358 50 5977000

marika.guillou@loikka.com

Hannu Holopainen

Senior Technology Consultant

+358 40 7611602

hannu.holopainen@loikka.com

Jarkko Juntunen

Senior Architect

+358 40 5609306

jarkko.juntunen@loikka.com

Jouni Kaijalainen

Technology Consultant

+358 41 4617325

jouni.kaijalainen@loikka.com

Olli Laiho

Senior Technology Consultant

+358 50 3863444

olli.laiho@loikka.com

Tuomas Miettinen

Account Manager, Senior Consultant

+358 40 5455355

tuomas.miettinen@loikka.com

Matti Sartonen

Account Manager, Senior Consultant

+358 40 7562324

matti.sartonen@loikka.com

Tapani Sopanen

Executive Consultant

+358 40 0411043

tapani.sopanen@loikka.com

Mika Torkkola

Senior Technology Consultant

+358 40 3186273

mika.torkkola@loikka.com

Seppo Virtanen

Account Manager, Executive Consultant

+358 40 0605332

seppo.virtanen@loikka.com

Toimistomme

Espoo

Tekniikantie 2, 2.krs,
02150 Espoo

Vantaa

Pakkalankuja 6, 01510 Vantaa

+358 41 5365403

Loikka maailmalle

Kuulumme maailmanlaajuiseen ja korkeatasoiseen valmennusverkostoon. Verkoston ansiosta voimme järjestää koulutuksia ja käyttöönottoja sijainnista riippumattomasti ja monilla eri kielillä. 

Ota meihin yhteyttä

Jätä tietosi niin otamme sinuun yhteyttä.